INGOMAT, spol. s r.o. | www.ingomat.cz | TEL: 377 442 800, 732 539 172 | EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ingomat s.r.o.

Ingomat s.r.o.

Nanoprotech SUPER ANTIRAIN

Vážení zákazníci,

Rádi bychom Vám představili novinku v našem sortimentu - ochranný prostředek na autoskla Nanoprotech Super Antirain. Přípravek byl vyvinut s cílem zlepšit viditelnost při jízdě za špatného počasí, a zároveň chránit sklo před nadměrným ulpíváním nečistot. Produkt využívající nanotechnologii vytváří po aplikaci neviditelný ochranný povlak, který vyhlazuje povrch skla, poskytuje mu hydrofobní vlastnosti a výrazně omezuje jeho špinění, mlžení a namrzání.

  • Bezpečnost - viditelnost při jízdě za špatného počasí
  • Úspora - až 5x snížení spotřeby kapaliny do ostřikovačů
  • Jednoduchost - snadná a rychlá aplikace
  • Pohodlí - snadné čištění a odstranění námrazy

Nanoprotech Super Antirain bojuje se špatnou viditelností, nadměrnou spotřebou kapaliny do ostřikovačů a výrazně usnadňuje odstraňování námrazy ze skla. Při jízdě nad 60 km/h za špatného počasí téměř odpadá nutnost použití stěračů. Díky tomu výrazně zvyšuje viditelnost, a tím i bezpečnost jízdy. Sklo zároveň chrání před nečistotami, námrazou, i mechanickým opotřebením.

NANO PROTECH – technologie budoucnosti dnes

Spreje a roztoky značky NANO PROTECH patří do našeho sortimentu a mají široké využití. Jejich antikorozní, izolační a lubrikační vlastnosti z nich dělají špičku v jejich oboru.

Nejen o jejich účinnosti, ale i příkladech použití, se můžete přesvědčit v níže uvedených videích.

Pokračovat ve čtení

Průvlaková kotva B

Tato průvlaková kotva s osvědčením ETA je charakteristická vysokou únosností s rozsahem zatížení 2,9 kN – 37,2 kN. V našem sortimentu najdete více než 150 variant rozměrů a délek této kotvy.

Pokračovat ve čtení

Profil

Společnost s obchodním názvem INGOMAT, spol. s r. o. vznikla spojením znalostí a zkušeností zakládajících společníků v oblastech technických, obchodních a ekonomických.

Číst dál...

Povrchová úprava

Povrchová úprava, resp. elektrolyticky vyloučené povlaky na součástech se závitem mají dle ČSN ISO 4042 následující kódový systém.

Číst dál...

 

Jsme Vám k dispozici od pondělí do pátku od 7:00 do 15:00 hodin.