INGOMAT, spol. s r.o. | www.ingomat.cz | TEL: 377 442 800, 732 539 172 | EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ingomat s.r.o.

Ingomat s.r.o.

Profil

Společnost s obchodním názvem INGOMAT, spol. s r. o. vznikla spojením znalostí a zkušeností zakládajících společníků v oblastech technických, obchodních a ekonomických.

 

Její náplní je vyhovět potřebám trhu v oblasti dodávek spojovacího a upevňovacího materiálu ve všech průmyslových oborech. 

Základem obchodních případů jsou dodávky běžných druhů spojovacího materiálu podle platných norem. Nestandardní obchodní případy, mimo normativní základny, jsou řešeny zvláštními specifikacemi odběratelského charakteru.

 

Naše společnost nabízí svým registrovaným zákazníkům několik předností na rozdíl od svých konkurentů. V následující části si Vám dovolíme některé z nich přiblížit:

  • Veškerý spojovací materiál je dodáván zákazníkovi od výrobců, kteří jsou profesně a technologicky vybaveni k zajištění normami specifikovanými podmínkami kvality výrobků.
  • Při plnění objednávek našich zákazníků je brán velký zřetel na cenu zboží, avšak ne na úkor jeho kvality.
  • Jednou z našich nejefektivnějších předností pro naše zákazníky je plnění dle rozpiskových požadavků - to znamená, nikoli dle "balení" od výrobců, ale dle nezbytné potřeby.
  • Vzhledem k systému objednávek zasílaných v předstihu je zboží pro každého zákazníka již připraveno jako kompletní celek.
  • Pro úsporu času našich zákazníků provádíme přípravu objednaných zakázek na konkrétně sjednaný termín a v místě městského regionu rozvoz zdarma.
  • Spojovací materiál lze objednávat ve všech vyráběných pevnostních třídách, i s povrchovými antikorozními úpravami nebo v "nerez" provedení "A2 - A4".
  • Vzhledem k našemu napojení na zahraniční výrobce je možno dodat zákazníkovi i netypické druhy spojovacích součástí.

Dodávky objednaného zboží jsou prováděny v termínu 1-10 dnů u standardního typu spojovacího a upevňovacího materiálu. U nestandardních typů specielně vyráběných, dle předem dohodnutého termínu.

CERTIFIKÁT - SYSTÉM MANAGMENTU KVALITY

Zboží lze objednávat faxem, telefonicky, elektronickou poštoou, nebo osobně v sídle naší firmy. Veškeré dodávané zboží je v souladu se zákonem 22/1997 o shodě.

Za dobu svého aktivního působení v plzeňském regionu již firma získala více než tisícovku stálých zákazníků.

CERTIFIKÁT - ZAPOJENÍ V SYSTÉMU EKO-KOM

jpg-icoPOLITIKA KVALITY

 

           

 

Profil

Společnost s obchodním názvem INGOMAT, spol. s r. o. vznikla spojením znalostí a zkušeností zakládajících společníků v oblastech technických, obchodních a ekonomických.

Číst dál...

Povrchová úprava

Povrchová úprava, resp. elektrolyticky vyloučené povlaky na součástech se závitem mají dle ČSN ISO 4042 následující kódový systém.

Číst dál...

 

Jsme Vám k dispozici od pondělí do pátku od 7:00 do 15:00 hodin.